Home Aktualitet Tirane, aksident me pasoje vdekjen

Tirane, aksident me pasoje vdekjen

446
0

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur paraditen e së mërkurës në Tiranë.

Një kamion ka përplasur për vdekje një këmbësor në “Rrugën e Elbasanit”.

Aksidenti ka ndodhur pranë Fakultetit të Gjuhëve të Huaja dhe mësohet se viktima është një grua rreth moshës 40 vjeç.

 

aksident-rruga-elbasanit

Previous articleJa kush jane plazhet qe nuk duhet te frekuentohen
Next articleRama: Cicerrimat me Zahon me kane bere te pushoj se cicerruari ne Twitter

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here