Google search engine
Home Tags Politike

Tag: Politike

Mirëmëngjes nga Gjermania

1
Kreu i qeverisë Edi Rama ndodhet në Gjermani ku do të takohet me kancelaren Angela Merkel Çelja e negociatave për Shqipërinë do të jetë edhe...

Rama: Më shumë kam komunikuar me ish-ministrin Tahiri se sa tim...

0
Kryeministri Edi Rama ka mbledhur mëngjesin e sotëm grupin parlamentar të PS. Pikë e parë e rendit të ditës është qëndrimi i Partisë Socialiste ndaj...

Situata politike në vend? Mendimi i Fatos Lubonjës

0
I ftuar në emisionin ‘Të Paekspozuarit’ të gazetarit Ylli Rakipi në ‘News24’, analisti Fatos Lubonja komentoi deklaratat e kreut të grupit Parlamentar të PS,...

Zbulohet mesazhi i Ramës që ju dërgoi kandidatëve të PS pas...

0
Kryeministri i vendit, Edi Rama pas deklaratave të Ilir Meta në konferencën për media, ku ndër të tjera tha se nuk do dekretojë qeverinë...

Meta tregon komplotet e vjetra Rama-Basha

0
Ilir Meta është i bindur se marrëveshja mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës nuk do të zgjasë. Presidenti i ardhshëm i përshkruan të dy...

Pezullohet Sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Drejtësisë

0
Ministria e Drejtësisë ka reaguar pas akuzave të sekretares së këtij institucioni, Juliana Hoxha se nuk u lejua të hynte në ambientet e kësaj...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS