Home Aktualitet Mat, makina bie nga 40 m lartësi, 3 të plagosur

Mat, makina bie nga 40 m lartësi, 3 të plagosur

460
0

akisdent-matTre persona janë plagosur sot në mesditë si pasojë e një aksidenti automobilistik në aksin Burrel-Klos.

Policia bëri të ditur se rreth orës 12:00 në afërsi të urës Shulbater, një automjet tip ‘Benz’ ka dalë nga rruga dhe ka rënë nga lartësia prej 40 metrash.

Si pasojë janë plagosur rëndë drejtuesi i mjetit Gani Derguti 50 vjeç si dhe 2 persona që udhëtonin me të. Policia konfirmon se më rëndë për jetën është shtetasi Derguti.

Previous articleBerisha pushon me familjen ne Dhermi (Foto)
Next articleTerror me armë në mes të ditës në Korçë (Video)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here