Google search engine
Home Tags Lajme nga bota

Tag: lajme nga bota

Të shtëna në një stacion në Mynih, 4 të plagosur

0
Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mëngjesin e sotëm në një stacion hekurudhor në Mynih të Gjermanisë. Si pasojë, një agjente policie dhe...

Policia ruse arreston kritikun e Putin, Navalny para protestës së Moskës

0
Policia ruse ndaloi sot liderin opozitar Alexei Navalny teksa po dilte nga shtëpia për protestën  anti-Kremlin në Moskë, njoftoi gruaja e tij, e cila...

SHBA, shkarkohet prokurori Bharara pas refuzimit të telefonatës së Trump

0
Prokurori i New York, Preet Bharara njoftonte sot se ishte shkarkuar pas marrjes së disa telefonatave të çuditshme nga presidenti  Donald Trump të cilat...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS