Home Auto Stema e Benz do te ndriçoje ne modelete e reja

Stema e Benz do te ndriçoje ne modelete e reja

1077
0

stema-benzKeni ndjesine qe Mercedesi juaj nuk po terheq vemendje mjaftueshem? Si thoni ta ndriçoni yllin me 3-kende me teknologjine LED?
Nese doni te beni kete, ky opsion do te jete i vlefshem per makinat e reja ne muajin Gusht. Modelet aktuale mund ta pershtasin ate me vone.
Por ka nje kleçke te vogel sepse ligjet ne fuqi ne USA e ndalojne kete teksa makina leviz, pra mund ta shijoni kur makina eshte ne parkim ose e palevizur.

Stema do te ndricoje rreth 40 sekonda kur hapni dyert me pult dhe 5 sekonda kur hapni njeren dere. Ajo do te fiket kur te gjitha dyert do te mbyllen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here