Home Kuriozitete Avioni rrezohet dhe nuk vihet re nga nje nene

Avioni rrezohet dhe nuk vihet re nga nje nene

636
0

Një nënë mban fëmijën e saj në krahë në plazh pa vënë re se përpara syve të saj një avion po rrëzohej. Ngjarja ka ndodhur në Maryland, në Oqeanin Atlantik. Janë ende në kërkim mbetjet e avion dhe të dy personave që ishin në bord.

avioni-rrezohet
avioni_rrezohet

Previous articleErzen Breçani pezullohet nga detyra, i tha Rames: Hitler
Next articleStema e Benz do te ndriçoje ne modelete e reja

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here