Home Aktualitet Shijak, vritet me thikë 18-vjeçari, në kërkim autori

Shijak, vritet me thikë 18-vjeçari, në kërkim autori

474
0

Një 18-vjeçar ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme në Shijak, pasi është qëlluar me thikë nga persona ende të paindetifikuar. Sipas burimeve të policisë të cilët janë në vendin e ngjarjes, viktima e indetifikuar është Doris Elezi ndersa mbeten ende të paqarta rrethanat e vrasjes.

18-vjeçari është qëlluar rreth orës 20.50 dhe ka humbur jetën gjatë transportit për në spital.
Në vendin e ngjarjes kanë shkuar menjëherë forcat e policisë së Durrësit si dhe oficerë të seksionit kundër krimeve ndaj jetës, që kanë rrethuar vendin e krimit. Për të zbuluar motivin e vërtetë dhe rrethanat e ngjarjes, hetuesit pritet që të marrin në pyetje dëshmitarët e çastit.

Previous articleNdërron jetë ambasadorja Çeke në Tiranë Market Fialkova
Next articleTatimorët sekuestrojnë 2 bar-kafe në Jalë dhe 1 Club në Borsh, ushtronin aktivitete të paregjistruara

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here