Home Kulture Foto te rralla te qyteteve shqiptare

Foto te rralla te qyteteve shqiptare

1023
0

Gazetari dhe studiuesi i njohur, Ilir Ikonomi, prej kohesh hedh ne faqen e tij personale nje koleksion brilant me foto se si ka qene Shqiperia dikur. Nje pjese e ketij koleksioni eshte me poshte, shpjeguar me dicitura perkatese.

Tirane, kryqezimi mes rruges se Kavajes dhe rruges se Durresit
Tirane, kryqezimi mes rruges se Kavajes dhe rruges se Durresit
Tirane, Sheshi Skenderbej
Tirane, Sheshi Skenderbej
December-9-3-49-36Shkdoer
Rruga e Gjuhadolit, Shkoder
December-9-3-50-11percjellja-nuses
Percjellja e nuses
December-9-3-54-11Berati
Berati
December-9-3-47-34Tirana
Tirana
December-9-3-48-9Tirana-Qender
Tirana
December-9-3-48-39Saranda
Saranda
sARANDA
Saranda
Previous articleXhemi Shehu se shpejti nene per here te dyte
Next article3 viktima në Tiranë, 50-vjecari qellohet me plumb ne koke, gjyshi vret nipin dhe me pas veten

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here