Home ShowBiz Shakira dhe Pique pushojne ne Hawai

Shakira dhe Pique pushojne ne Hawai

1018
0

Kanë kaluar gjashtë muaj nga lindja e djalit të saj Milan dhe këngëtarja me famë botërore Shakira është shfaqur në super formë.

Ajo është fotografuar duke u relaksuar në Hawai së bashku me partnerin e saj Gerard Pique dhe vogëlushin Milan.

Nga foto e shkrepura duket se këngëtarja kolumbiane i ka shijuar totalisht çastet e pushimit.

Ndërkohë që çifti nuk ka ngurruar të shprehë dashurinë për njëri-tjetrin, duke dhuruar puthje pasionante në plazh.

Shakira është shfaqur me bikini në ngjyra të ndryshme, ndërkohë që kanë rënë në sy format e saj të kuruara.

Duket se ditët e Shakirës kanë qenë mjaft aktive, ku ajo është shfaqur në varkë duke peshkuar.

shakira-pique3 shakira-pique shakira-pique2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here