Home Foto Rosie Huntington-Whiteley shkelqen me nje fustan te bardhe

Rosie Huntington-Whiteley shkelqen me nje fustan te bardhe

955
0

Ajo eshte nje nga modelet me te famshme te Victoria’s Secret. Ajo u fotografua te Shtunen ne Malibu teksa ecte buze detit dhe sigurisht format e saj trupore te lene pa fryme. Modelja 27-vjecare shfaqi trupin e saj te gjate dhe te tonifikuar e veshur me nje fustan te bardhe, fustan i cili ishte veshur edhe nga kengetarja Rihanna me pare.

[portfolio_slideshow id=17261]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here