Home Sport Rikthehen emocionet: Nis faza ne grupe e Liges se Kampioneve

Rikthehen emocionet: Nis faza ne grupe e Liges se Kampioneve

636
0

Rikthehen emocionet e Uefa Champions League. Sonte në mbrëmje nis faza në grupe ku do të vihen përballë kampionët në fuqi të Interit të Milanos, tashmë jo nën urdhërat e “Special One”, por të Benitezit, të cilët do të kenë përballë debutuesit e FC Twente. Barcelona e Guardiolës, do të presë në Camp Nou grekët e Panathainakos, ndërsa djajtë e kuq të Manchester United do të përballen me Rangers. Ndeshje të tjera të cilat luhen sontë në mbrëmje janë: Benfica- Tel-Aviv, Copenhagen- Rubin Kazan, Lione – Schalke 04, Werder Bremen- Tattenham si dhe Bursaspor-Valencia. Të gjitha ndeshjet luhen në orën 20:45

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here