Home Foto Rihanna teper seksi teksa lahet ne nje pellg tropikal

Rihanna teper seksi teksa lahet ne nje pellg tropikal

909
0

Ajo kohet e fundit pozoi topless per revisten Vogue ne Brazil. Sic duket ajo e ka vazhduar shfaqjen kur eshte fotografuar ne nje pellg tropikal ne Rio de Janiero.

25-vjeçarja nuk te linte vend per imagjinate me nje pale tanga seksi që i nxjerrin në pah vithet dhe gjoksin.

[portfolio_slideshow id=12788]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here