Home Foto Rihanna e veshur me bikini te medha, shetit me miqte ne varke

Rihanna e veshur me bikini te medha, shetit me miqte ne varke

618
0

Pasi kaloi Krishtlindje te gezuara me familjen e saj ne Barbados, Rihanna kalon disa pushime me miqte ne nje varke. Ajo kishte veshur nje pale pantallona te stilit te viteve 40 dhe nje bluze qe i rrinte pak me e madhe sec duhej per tu pershtatur ngjyrave.

Kishte veshur aq shume gjera ngjyre blu saqe edhe syzet skishte si te ishin ngjyre tjeter.

[portfolio_slideshow id=12530]

Previous article3 ish-deputete padisin Kuvendin. Kemi kater rroga pa marre.
Next articleAksident ne aksin Elbasan-Cerrik. 3 te plagosur

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here