Home Aktualitet Aksident ne aksin Elbasan-Cerrik. 3 te plagosur

Aksident ne aksin Elbasan-Cerrik. 3 te plagosur

707
0

aksidentNjë aksident automobilistik me pasojë 3 persona të plagosur është shënuar sot në aksin rrugor Cërrik-Elbasan.

Policia bëri të ditur se pak pas mesdite u përplasën 2 autovetura dhe si pasojë 3 persona mbetën të plagosur. Shkak i aksidentit ishte shpejtësia me të cilin udhëtonin dy drejtuesit e mjeteve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here