Home ShowBiz Rezi dhe Pranvera nuk e fshehin dashurine e tyre

Rezi dhe Pranvera nuk e fshehin dashurine e tyre

1422
0

pranvera-rezi2

Historia e tyre e dashurisë nisi në sheshxhirimin e një filmi të ri të regjisorit Fatmir Koçi, dhe u finalizua me bashkëjetesë. Aktori i roleve të spikatura në show-n e humorit “Portokalli”, Rezart Veleshnja, pak pasi bëri publike lidhjen e tij me grimieren simpatike, Pranvera Metolli, hodhi hapin tjetër të zyrtarizimit të lidhjes, atë të fejesës. Tani ata bashkëjetojnë në një shtëpi, dhe janë një çift që bëjnë plane bashkë për të ardhmen.

pranvera-rezi1

Kështu që Rezi e ka në krah kudo, siç ishte dhe eventi për inagurimin e studiove të reja të “Top Channel”, që përkoi me ditëlindjen e pronarit të ndjerë, Dritan Hoxha. Rezi dhe Pranvera 21-vjeçare nuk e fshehin dashurinë e fortë që ndjenjë për njëri-tjetrin, pasi shkëmbejnë puthje e përqafime edhe në publik. Ata postojnë shpesh foto nga sheshxhirimi, ku e fejuara realizon efektet speciale të filmave aksion e horror, pasi është specializuar në Venecia për “make up artist”.

pranvera-rezi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here