Home Lifestyle Rama dhe Thaci, selfie ne plazh

Rama dhe Thaci, selfie ne plazh

435
0

rama-thaciKryeministri Edi Rama ka postuar një selfie në profilin e tij në rrjetin social Twitter, ku shihet me homologun e tij nga Kosova, Hashim Thaçi. Fotoja është bërë në plazh, por nuk dihet me saktësi se ku.

Kryeministri Rama ka shkruar se fotoja është bërë sot, ndërsa bashkë janë takuar për të diskutuar në lidhje me prezantimin që do ta kenë në Berlin, më 28 gusht.

“Sot me kryeministrin Hashim Thaçi, për t’u dakordësuar për linjat e prezantimit ne Berlin. Të hënën me kryeministrin kroat, malazez e boshnjak”, ka shkruar Rama.

Previous articleMartinez shume afer me Milan
Next articleDeklarimet e pasurive, ja kush jane bashkiaket dhe komunaret me te pasur

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here