Home Foto Rama dhe Koka luajne me top

Rama dhe Koka luajne me top

1002
1

Pasi kanë ndjekur punimet në kantierin e Banjёs në Elbasan, apo ecurinë në fidanishten e re, kryeministri Edi Rama dhe disa ministra të kabinetit kanë vizituar stadiumin e ri të qytetit. Kreu i qeverisë dhe ministri Lefter Koka janë ndalur për pak momente duke luajtur me pasa me top, ndërsa të tjerët shoqërojnë të buzëqeshur këtë moment.

Stadiumi i qytetit të Elbasanit “Ruzhdi Bizhuta” do tё rindёrtohet nga qeveria nё bashkёpunim me FSHF, pёr ta bёrё gati nё shtator pёr ndeshjet e Kombёtarёs.

topi-rama

1 COMMENT

  1. Se luhet futboll me duar n' xhepa, veç njiktu po shoh. Keshtu e bajne edhe politiken keto zotni, kujt t'ia lane kopilin te dera. Si u k'naqen krejt spektatoret nga dy lojtarë "profesionista" qe vec futbollit s' ia dine deren as me hy, as me dale …Megjithse , ai KOKA me siguri do ta kete gjenealogjine e fisit nga loja e futbollit " me kokë " …

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here