Home ShowBiz Nora Istrefi eshte shtatezene, braktis “Dance with me”

Nora Istrefi eshte shtatezene, braktis “Dance with me”

602
0

noraKëngëtarja Nora Istrefi më në fund ka shuar spekulimet në lidhje me shtatzëninë e saj duke e konfirmuar atë në spektaklin “Dance with me”.

Nora pas kërcimit me Genti Bejkon deklaroi se ky ishte kërcimi i saj i fundit, sepse është 9-javëshe shtatzënë dhe se i duhet të ndërpresë garën.

Bashkë me Norën garën e ka ndërprerë edhe partneri i saj, Genti, i cili tha se këtë garë e nisi me këngëtaren dhe do ta përfundojë me të.

Edhe në vallëzim ajo u vlerësua lartë nga anëtarët e jurisë sikurse në javët e kaluara.
Kohë më parë qarkullonin lajme në lidhje me shtatzëninë e këngëtares, e cila u martua këtë , por ishte vetë ajo që mohoi këto spekulime.

Ajo menjëherë mori urimet nga kandidatët tjerë të “Dance with me” dhe nga fansat nëpër rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here