Home Aktualitet Basha dhe ambasadori Lu po drekojnë së bashku në një lokal në...

Basha dhe ambasadori Lu po drekojnë së bashku në një lokal në ish-Bllok.

541
0

Vetëm pak ditë pasi Kuvendi shtyu formimin e komisioneve për Vetingun, kreu i PD-së, Lulzim Basha takohet me ambasadorin amerikan në vendin tonë, Donald Lu.

Burime pranë PD-së, bëjnë me dije se kryedemokrati dhe ambasadori Lu po drekojnë së bashku në një lokal në ish-Bllok.

Nuk ka ende ndonjë deklaratë zyrtare rreth qëllimit të drekës mes tyre, por mendohet se në qendër të takimit është situata e fundit politike, shtyrja e vetingut dhe protesta e PD-së, që sot numëron ditën e saj të 19-të.

Previous articlePresidenti Nishani pritet me kenge ne Bujanoc
Next articleMissi shqiptar tregon per takimin me Presidentin Trump

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here