Google search engine
Home Tags Lulezim basha

Tag: lulezim basha

Lulezim Basha te Rudina: Kam punuar edhe ne Call Center

0
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tashmë edhe kandidati për kryeministër, për të arritur deri këtu i është dashur të bëjë të ndryshme, me...

Deshtimi i marreveshjes, PD: Ja pse Rama refuzoi shtyrjen e zgjedhjeve

0
Pas zërave që erdhën nga selia e PD-së, pas takimit që lideri opozitar, Lulzim Basha ku informoi se kryeministri Edi Rama ka refuzuar me...

Basha dhe ambasadori Lu po drekojnë së bashku në një lokal...

0
Vetëm pak ditë pasi Kuvendi shtyu formimin e komisioneve për Vetingun, kreu i PD-së, Lulzim Basha takohet me ambasadorin amerikan në vendin tonë, Donald...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS