Google search engine
Home Tags Donald lu

Tag: Donald lu

Fatmir Xhafa, ministri “i preferuar” i ambasadorit Lu!

0
“Nga ministri i ri i Brendshëm, Fatmir Xhafaj presim luftë aktive ndaj krimit të organizuar”. Kështu ka deklaruar sot ambasadori amerikan në vendin tonë,...

Basha dhe ambasadori Lu po drekojnë së bashku në një lokal...

0
Vetëm pak ditë pasi Kuvendi shtyu formimin e komisioneve për Vetingun, kreu i PD-së, Lulzim Basha takohet me ambasadorin amerikan në vendin tonë, Donald...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS