Home Sport Djali i Zidanit në formacionin e Realit!?

Djali i Zidanit në formacionin e Realit!?

583
0

Real Madridi po përgatitet për ndeshjen e radhës në La Liga kundër Getafes. Por ajo çka është e çuditshme, është paraqitja e Enzo Zidanit, djalit të legjendës Zinedine Zidane.

Enzo është duke u trajnuar dhe përgatitur me ekipin e parë të Realit. Enzo është vetëm 16 vjeç dhe luan tek xhuniorët e Realit. Mbetet të shihet se a do ti jap shansin për paraqitje i “çuditshmi” Mourinho.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here