Home Foto Nina Agdal zbulon padashje gjoksin teksa del nga uji

Nina Agdal zbulon padashje gjoksin teksa del nga uji

1217
0

Një shooting midis dallgëve mund të duket një ide e mirë për fotografin, por për modelen është diçka më pak. Nina Agdal, një top modele daneze që është rritur së tepërmi nga ana profesionale kohëve të fundit është një nga protagonistet e Sport’s Illustrated dhe në buzë të detit me një fustan të shkurtër tërhiqet nga dallgët, por nuk resht së qeshuri. Fotot e bëra janë shndërruar në një provë ekuilibri, por mbi të gjitha konfirmojnë karakterin e mirë të modeles shumë të dashur nga fotografët, sepse ndryshe nga shumë kolege të saj nuk bën kapriço në shesh të xhirimeve
[portfolio_slideshow id=11402]

Previous articleArmet kimike, Walker, te Premten vendoset. Rama: Mos u alarmoni
Next articleArmet kimike, gati 40 kamione te blinduar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here