Home Foto Ne bordin e anijes me te bukur ne bote

Ne bordin e anijes me te bukur ne bote

659
0

Anija ka 18 kuverta dhe 1.637 kabina, është 333 metra e gjatë dhe 67 metra e gjerë. Zona e pritjes e MSC Splendida është një vitrinë e kristalte prej Swarovski – secila prej 72 shkalleve shndrit me kristale me vlere 40,000$ ($ 2.8million në total). Ka nje dhome masazhesh dhe nje simulator Formula 1.
[portfolio_slideshow id=11143]

Previous articleTakimi me Papulias, Nishani: Te hiqet ligji i luftes
Next articlePallati i Bashes, INUK konstaton shkelje te renda, banoret ngrene padi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here