Home ShowBiz Mission Impossible 4 shfaqet ne kinemate londineze

Mission Impossible 4 shfaqet ne kinemate londineze

589
0

Protagonisti kryesor i “Mission Impossibile”, aktori Tom Cruise ka kaluar orë të tëra me fansat e tij londinezë mbrëmjen e 13 dhjetorit në premierën e filmit “Mission: Impossible – Ghost Protocol”.

Temperaturat e ulëta nuk kanë penguar fansat e tij të ishin aty për të takuar nga afër dhe për të marrë autografe nga ylli i Holliwood-it, i cili njihet ndër ata personazhe të famshëm që mezi e pret takimin e tij me fansat, madje imazhet që kanë nisur të qarkullojnë në mediat botërore tregojnë aktorin duke i puthur dorën një fanseje të tij.

Aktori Cruise është kthyer për të katërtën herë në petkun e personazhit që interpreton, dhe në këtë episod të fundit është shfaqur duke u hedhur edhe nga një prej kullave më të larta në botë, nga kulla “Buri Khalifa” në Dubai dhe kjo ka qenë një nga skenat më të vështira të të gjithë filmit.

Episodi i katërt i “Mission Impossible” është përballë në box-office me 8 filma të tjerë të cilët kanë pasur premierën e tyre së fundmi.

“Ghost Protocol” ka nisur shfaqjen në kinematë e botës ndërsa në kinematë e SHBA-ve do të nisë të shfaqet prej 16 dhjetorit e më 26 dhjetor do të nisë shfaqjen në kinematë e Britanisë së Madhe pas premierës londineze të 13 dhjetorit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here