Home ShowBiz Miranda Kerr gjen ngohtesi ne jahtin e miliarderit

Miranda Kerr gjen ngohtesi ne jahtin e miliarderit

590
0

Një dashuri e re duket se ka nisur në jetën e modeles seksi Miranda Kerr.
Mediat e huaja raportojnë se ajo ka kaluar disa ditë pushimi në jahtin e miliarderit James Packer në bregdetin e Qipros. “Sydney Morning Herald” raporton se Kerr dhe miliardieri James Packer kanë disa muaj që frekuentohen me njëri-tjetrin.

Spekullimet për një romancë mes Mirandës dhe Jamas-it filluan në dhjetor të vitit të kaluar pas raportimit në revistën “Woman’s Day”, ku miliardieri i kishte thënë miqve të tij se kishte filluar të shoqërohej me supermodelen.
Vetëm pak muaj më parë Miranda Kerr i ka dhënë fund martersës së saj me aktorin e njohur Orlando Bloom, me të cilin ka edhe një djalë.

[portfolio_slideshow id=15334]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here