Home ShowBiz Miley Cyrus: Do te largohem nga vendi nese Trump behet president

Miley Cyrus: Do te largohem nga vendi nese Trump behet president

590
0

Miley Cyrus duket se është shqetësuar nga rezultatet e zgjedhjeve të së martës në SHBA, ku Donald Trump dhe Hillary Clinton ishin shumë afër për të kandiduar për partitë përkatëse.miley-trump_3588145b

Ajo ka deklaruar se do të largohet nga vendi nëse Donald Trump bëhet president dhe këtë shqetësim të saj Miley e ka ndarë në Instagram.

Ajo ka postuar edhe një foto të sajën duke qarë. Cyrus nuk është e vetmja që ka menduar të largohet nga vendi pas suksesit të Trump në “super të martën”.

Previous articleBerat, Zvicra investon 2.2 milione franga per mbetjet urbane
Next articleIphone 7 me i holle se 6-a

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here