Home Aktualitet LSI denoncon blerjen e votave nga deputeti i PS

LSI denoncon blerjen e votave nga deputeti i PS

1181
0

Lëvizja Socialiste për Integrim ka denoncuar sot një përfaqësues të Partisë Socialiste që sipas kësaj force politike po shpërndan lekë në këmbim të votës.

Sipas LSI ai është Agron Sulejmani, votues në qendrën e votimit Shkolla e Muzikës si dhe kandidati i PS për deputet Ledion Lako që shpërndajnë para.

Previous articleKQZ njofton shifrat. Deri ne dreke ka pjesemarrje te ulet ne votime
Next articleRama voton ne Surrel: “Do te kemi nje dite te bukur”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here