Home Aktualitet KQZ njofton shifrat. Deri ne dreke ka pjesemarrje te ulet ne votime

KQZ njofton shifrat. Deri ne dreke ka pjesemarrje te ulet ne votime

1056
0

Në konferencen e pare per mediat, tre ore nga nisja zyrtare e procesit te votimit ne te gjithe vendin, Komsioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar zyrtarisht per pjesemarrjen e qytetareve ne votim, deri ne oren 10:00.

Sipas shifrave te KQZ-se, pjesemarrjen me te ulet deri ne kete ore e ka shenuar Korca dhe Vlora, kurse me te larten Berati, Dibra dhe Lezha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here