Home Aktualitet Kali i arratisur në dasmën mbretërore

Kali i arratisur në dasmën mbretërore

598
0

Dasma e çiftit mbretëror të princit William dhe Kate Middleton u organizua në mënyrë perfekte, por megjithatë pati “dështime”.

Parada në nder të princesësh po zhvillohej në rrugët londineze, ku një kalë për arsye të panjohura shkundi ngasësin e tij dhe si në gara të kuajve kaloi anëtarët e tjerë të gardës mbretërore. Kështu citojnë mediat britanike. Turma po shikonte me habi, ndërsa nuk dihej se ku kishte shkuar kalorësi. Me siguri ka kaluar me ndonjë plagë të parrezikshme, por këtë rënie me siguri do ta kujtojë për gjithë jetën.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here