Home Sport Lorik Cana refuzon oferten pre 6 Milion Euro te Lazio-s

Lorik Cana refuzon oferten pre 6 Milion Euro te Lazio-s

612
0

Ylli i kombëtares shqiptare Lorik Cana duket se është shumë i vlefshëm tek Galatasaray. Klubi turk, ka refuzuar tri oferta për Lorikun, një prej të cilave në vlerën e 6 milionë eurove.

Mediat turke flasin për oferta të Fulhamit dhe Aston Villas të cilat kanë ofruar nga 5 milionë paund, ndërsa prapa nuk ka mbetur as klubi italian Lazio, që ka ofruar hiç më pak se 6 milion euro për Canën.

Megjithatë, përkundër këtyre ofertave Lorik Cana pritet të mbetet lojtar i Galatasaray për shkak të dëshirës reciproke, si të klubit ashtu edhe të lojtarit, së paku deri në fund të këtij sezoni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here