Home Sport Lorik Cana refuzon oferten pre 6 Milion Euro te Lazio-s

Lorik Cana refuzon oferten pre 6 Milion Euro te Lazio-s

459
0

Ylli i kombëtares shqiptare Lorik Cana duket se është shumë i vlefshëm tek Galatasaray. Klubi turk, ka refuzuar tri oferta për Lorikun, një prej të cilave në vlerën e 6 milionë eurove.

Mediat turke flasin për oferta të Fulhamit dhe Aston Villas të cilat kanë ofruar nga 5 milionë paund, ndërsa prapa nuk ka mbetur as klubi italian Lazio, që ka ofruar hiç më pak se 6 milion euro për Canën.

Megjithatë, përkundër këtyre ofertave Lorik Cana pritet të mbetet lojtar i Galatasaray për shkak të dëshirës reciproke, si të klubit ashtu edhe të lojtarit, së paku deri në fund të këtij sezoni.

Previous articleMblidhte skrap në një gërmadhë, humbet jetën adoleshenti 16-vjeçar
Next article21 Janari: PD kerkon te pergjoje Presidentin dhe opoziten. Rama: E paligjshme

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here