Home ShowBiz Kim Kardashian provokon me veshje sexy

Kim Kardashian provokon me veshje sexy

636
0

Kim Kardashian ishte shume elegante në  revisten Latino Amerikane Esquire, te muajit Shkurt. Diva tregon anen e saj me te sofistikuar duke pozuar ne menyre provokative me disa veshje sexy. Edhe pse ajo nuk është nga Amerika Latine linjat dhe format e trupit te saj jane shume perfekte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Previous articleWhitney Houston gjendet e vdekur ne hotelin Hilton
Next articleBora shton rrezikun nga orteqet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here