Home ShowBiz Justin Bieber filomohet pas nje nate me nje prostitute braziliane

Justin Bieber filomohet pas nje nate me nje prostitute braziliane

951
0

Pas nje feste me rreth 30 vajza te ndryshme qe Bieber organizoi ne shtepine qe kishte marre me qera ne Rio de Janiero, ai kaloi naten me nje modele braziliane.
Tatiana duket qarte ne video qe eshte shume e emocionuar pas kesaj nate dhe nuk ka vonuar ta hedhe videon ne youtube.

tati-brazil
tatiana

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here