Home Foto Jete e klasit te larte. Kim Kardashian dhe Kenye West marrin avion...

Jete e klasit te larte. Kim Kardashian dhe Kenye West marrin avion privat

830
0

Nuk ka si te ndodhe ndryshe kur behet fjale per nje nga ciftet me te famshem te Hollywood-it. Kim dhe Kanye jane fotografuar te premten teksa mberrinin ne aeroportin e Los Angeles me nje fuoristrade totalisht te zeze dhe ku i priste nje avion privat.

[portfolio_slideshow id=11475]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here