Home ShowBiz Ja si luan modelja Chrissy Teigen me te dashurin John Legend

Ja si luan modelja Chrissy Teigen me te dashurin John Legend

594
0

chrissy-teigen-1024Chrissy Teigen dhe bashkëshorti i saj John Legend duke shijuar ditët e nxehta të korrikut. Modelja ka postuar disa foto në faqen e saj të Instagramit me rroba banjo ku ka treguar edhe njëherë linjat e saj të mbushura dhe tepër seksi.

what's up chicken butt

A video posted by @chrissyteigen on

Previous articleEfekti i Coca Coles ne trupin tone per 60 min
Next articleMajmunet e varur neper shtepite periferike qe habiten BBC

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here