Home Foto Halloween: Supermodelja Heidi Klum shndërrohet në një grua të vjetër

Halloween: Supermodelja Heidi Klum shndërrohet në një grua të vjetër

587
0

Shumica e modeleve gjate plakjes shpenzojne një pasuri në kërkim të burimit të fundit të rinise.
Por entuzjastja e Halloween , Heidi Klum eshte shndërruar në një grua te vjeter te rrudhosur, fale nje ekipi fitues i cmimit Oscar per make up.
[portfolio_slideshow id=11074]

Previous articleLumi i Lanes, ndotja e kryeqytetit
Next articleJanuzaj, Pacolli letër Ramës: Delegacion mbarëkombëtar dhe t’i dhurojmë toka në jug të Shqipërisë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here