Home Foto Gwyneth Paltrow, 42 vjeç, tregon trupin ne plazh pas nje diete

Gwyneth Paltrow, 42 vjeç, tregon trupin ne plazh pas nje diete

1018
0

Aktorja 42-vjeçare Gwyneth Paltrow është fotografuar në plazhet e Meksikës duke u relaksuar ndërkohë që ka ekspozuar edhe linjat e saj e veshur vetëm me bikini.  Ndonëse ka pak kohë që është ndarë nga ish-bashkëshorti i saj, vokalisti i grupit “Cold Play”, Chris Martin, aktorja dukej në formë mjaft të mirë.

[portfolio_slideshow id=18326]

Previous articleSyriza: Ndëshkim, paralajmërim dhe shpresë
Next articleNovosele, zbulohet nje tjeter laborator droge

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here