Home Aktualitet Grabitja e bankes, policia jep 10 mije euro kush jep informacione

Grabitja e bankes, policia jep 10 mije euro kush jep informacione

509
0

Policia ka njoftuar se është vendosur një shumë prej 10 mijë euro për personin që do të japë informacione të vlefshme, që të çojnë në identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Nëse dikush ka informacion lidhur me këtë ngjarje mund të  të telefononi ose dërgoni mesazh në numrat celular të drejtuesve të Policisë së Kryeqytetit : 069 41 10 364; 069 41 00  751;    069 41 02 018.

Aktualisht është ngritur grupi i posaçëm hetimor dhe të gjitha strukturat e Policisë së Kryeqytetit janë duke punuar me intesitet në bashkëpunim me Drejtorinë për Krimet e Rënda në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit dhe Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për  identifikimin dhe kapjen e autorëve të kësaj ngjarje të rëndë kriminale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here