Home Aktualitet Gjirokaster, grabitje ne banesen e dy te moshuarve

Gjirokaster, grabitje ne banesen e dy te moshuarve

402
0

ikuarratisuriNjë çift të moshuarish në Gjirokastër kanë rënë pre e grabitësve të cilët u kanë marrë para dhe sende me vlerë në banesën e tyre.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Andon Poci’, në banesën e Thimio Cinos.

Sipas policisë, 2 persona ende të paidentifikuar kanë hyrë me forcë në banesën e të moshuarve pas mesnate dhe duke i kërcënuar u kanë marrë atyre një sasi lekësh dhe një unazë floriri e më pas janë larguar.

Policia ka nisur punën për zbardhjen e ngjarjes si dhe identifikimin dhe vënien në pranga të autorëve të grabitjes.

Previous articleZvicer, ndertohet aeroplani qe fluturon me energji diellore
Next articleTirane, kryetari i shoqates kerkon favore seksuale nga nje 17-vjecar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here