Home Sport Cristiano Ronaldo shton dyshimet: Nuk janë paratë problemi

Cristiano Ronaldo shton dyshimet: Nuk janë paratë problemi

388
0

Cristiano Ronaldo shton dozat e dyshimit në lidhje me misterin që është duke fshehur në lidhje me pakënaqësitë e tij në ekipin e Realit të Madridit. Ronaldo ka publikuar në statusin e tij në një prej rrjeteve sociale se” Nuk janë paratë problemi.

Ajo që më shqetëson është dicka tjetër, e cila shumë shpejt do të merret vesh nga të gjithë. Megjithatë dua të theksoj që angazhimi im në Madrid nuk do të vihet në dyshim asnjëherë. Do të luftoj për të fituar në të gjitha frontet” shprehet Ronaldo.

Previous articleTirane, termet me magnitude 4 balle
Next articleKavajë, makina përplas nënën dhe foshnjën 5 muajshe, vdesin te 2

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here