Home Aktualitet Revista “OK!”: Angelina Jolie drejt fundit të jetës

Revista “OK!”: Angelina Jolie drejt fundit të jetës

685
0

OKM_OK4613_COVER_NEWSTAND_0_073_1274366.pdfPër Angeline Jolie duket se kanë mbetur edhe pak vite jetë, sipas “Ok Magazine”.
Duke krahasuar disa foto të fundit me disa të viteve më parë, revista shkruan se Angelina është dobësuar në mënyrë drastike dhe vazhdon të dobësohet vazhdimisht.
Që në kohën e masktetomisë së dyfishtë që bëri për të parandaluar rrezikun nga tumori në gjoks, duket se fiziku i Angeline nuk është më i njëjtë, thuhet në revistë.

“Angeline ka marrë mjekime edhe pas ndërhyrjes kirurgjike. Duket se mjekimet nuk shërbyen për gjë, pasi ajo sa vjen dhe po rëndohet më shumë. Brad Pitt po çmendet sepse e shikon që dobësohet dhe rëndohet çdo ditë e më shumë. Angelina nuk ha më prej disa kohësh, rrezikon vdekjen, është drejt fundit të saj”, shkruan revista.

Këto janë hamendësimet e fundit që janë bërë për yllin e Hollivudit, por ende nuk është e konfirmuar zyrtarisht se si është realisht gjendja e saj shëndetësore.
[portfolio_slideshow id=11349]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here