Home ShowBiz Ellie Goulding shkelqen ne tapetin e kuq

Ellie Goulding shkelqen ne tapetin e kuq

656
0

Ellie Goulding shkelqente me pamjen e saj ne ndarjen e cmimeve MTV European Music Awards. Kengetarja u shfaq ne tapetin e kuq me nje veshje qe nga kritiket u quajtur si e zhveshur. Ajo u nominua me cmimin MTV UK / Best UK dhe Ireland Act me kengen “Anything Could Happen”.

Artistja nuk dukej fare e nervozuar por e qeshur dhe e lumtur teksa merrte poza per fotografet.

[portfolio_slideshow id=11340]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here