Home ShowBiz George Clooney i thote po marteses

George Clooney i thote po marteses

500
0

image25-675x504Më në fund edhe beqari më i lakmuar George Clooney është “dorëzuar” duke thënë “po” përpara altarit.

Aktori i njohur hollivudian është lidhur në martesë me avokaten Amal Alamuddin në një ceremoni në Venecia, në një  hotel me pamje nga Kanali i Madh, e cila është një pikë e famshme turistike në këtë qytet.

Në dasëm ishin ftuar emra mjaft të njohur të shoëbizzit botëror si aktori Matt Damon, Bill Murray, modelja Cindy Craëford dhe këngëtari i grupit “U2”, Bono Vox etj. Si mjet transporti për të ftuarit vip, familjarë dhe miq të afërt është përdorur një anije si “taksi ujore”.

Previous articleTirane, INUK nis aksionin e prishjes se ndertimeve te Ali Demi
Next articleAloe Vera, perfitimet ne organizem

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here