Home Bukuria Floke te demtuar, jo me

Floke te demtuar, jo me

996
0

Klima, stili i jeteses apo lyerja joprofesionale jane disa nga faktoret qe ndikojne ne demtimin e struktures se flokut. Kjo maske sherben per rigjenerimin e flokut, i jep atij shkelqim dhe fortesi.Egg-Mask-For-Hair1                       Maska perbehet nga 1 e verdhe veze, 2 luge gjelle vaj kokosi, 1 luge gjelle mjalt. Masken pasi e kemi aplikuar e mbajme per 30 minuta, gjate kesaj bejme ne masazh te lehte te skalpit te kokes per te nxitur qarkullimin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here