Home Bukuria Maske per fytyre te hidratuar

Maske per fytyre te hidratuar

825
0

Maske me turmerik dhe aloe vera, kombinim perfekt per te gjitha tipet e lekures. Ajo siguron rigjenerim, hidratim, zbut lekuren dhe i jep asaj shkelqim.Turmeric Face Mask                                                                                       Maska perbehet mga 1 luge gjelle xhel aloe vera, 1 luge gjelle mjalt dhe 1 luge kafe turmerik. E mbajme ne fytyre per 30 minuta. Maska mund te aplikohet dy here ne jave.Rezultatet jane te dukshme qe nga perdorimi i pare.

Previous articleSi te trajtojme kapilaret e kuq ne fytyre
Next articleFloke te demtuar, jo me

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here