Home ShowBiz Ferne McCann dhe Charlie Sims shijojne pushimet duke u puthur

Ferne McCann dhe Charlie Sims shijojne pushimet duke u puthur

661
0

Ferne McCann dhe Charlie Sims, dy yjet e njohur të serive “Twoie” janë rikthyer sërish bashkë. Këtë e tregojnë më së miri këto foto ku ata duken më të lumtur se kurrë krah njëri-tjetrit. Ata janë fotografuar të dy gjatë momenteve të relaksit në plazh, ku nuk kanë ngurruar të preken e të përkëdhelen duke shkëmbyer puthje pasionante. Ato kanë shijuar rrezet e diellit dhe ujin e detit gjatë relaksit në Spanjë. Charlie Sims dukej krenar krah të dashurës së tij me forma bombastike, ndërkohë që e mbante në krahë. 23 vjeçarja dukej super seksi me një palë bikini në ngjyrë të bardhë.
[portfolio_slideshow id=14625]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here