Home ShowBiz Era Istrefi pozon si Nicki Minaj

Era Istrefi pozon si Nicki Minaj

1166
0

Këngëtarja e re, e cila po shndërrohet në një fenomen ndërkombëtar pas publikimit të një videoje në Instagram nga ana e ish-të dashurës së Balotelit teksa kërcente me këngën e Erës, kësaj të fundit siç duket i ka hyrë vetja shumë në qejf dhe për të qenë akoma më shumë në qendër të vëmendjes ka vendosur të publikojë disa foto të nxehta në profilin e saj, që kanë tërhequr vëmendjen e të gjithë fansave.

era-istrefi

Fotot janë aq ekstrem, si të stilit Nicki Minaj dhe Miley Cyrus, të cilat kanë fituar famë me vithet e tyre. Mirëpo edhe Era Istrefi në këtë rast mund të përfitojë me vithe, sepse nga ana e gjoksit është shumë e paktë… Pas publikimit të kësaj fotoje, përvec lëvdatave që ka marrë, këngëtarja e re është ofenduar në atë masë nga fansat, aq sa e kanë quajtur pornostar!

Nicki-Minaj-Anaconda

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here