Home Aktualitet Modelja shpenzon 120 mije dollare dhe heq brinjet, per tu dukur si...

Modelja shpenzon 120 mije dollare dhe heq brinjet, per tu dukur si kukull

646
0

Shpenzoi plot 120,000 dollarë dhe bëri plot 15 ndërhyrje kirurgjikale madje hoqi edhe 6 brinjë.

Kjo është historia e Pixee Fox, 25 vjeçarja nga Suedia e cila dëshironte të ndryshonte tërësisht pamjen e saj në një pamje “kukulle”.

Pas ndërhyrjeve që ka bërë njërzit I thonë: “Mos na e merr për keq, por je bërë si kukull, por për mua ky është kompliment”.

Ajo mendon se ato forma prej kukulle paraqesin perfeksionin femëror. Ajo donte bel të hollë, gjoks të madh, të pasme të bollshme, sy të mëdhej dhe një fytyrë të bukur , dhe mendon se ia ka arritur qëllimit të bëhet femra perfekte.

pixee3
Modelja para se te bente nderhyrjen

pixeee9

pixeee8

pixeee7

pixeee6

pixeee5

pixee4

pixee2

pixee1

Previous articleShqiperi – France, 6-0, skandal me flamurin
Next articleXhulio: Ja si me mashtroi Fortuzi me biletat e avionit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here