Home Foto Brad Pitt dhe Angelina Jolie kalojne fundjaven me femijet ne yacht

Brad Pitt dhe Angelina Jolie kalojne fundjaven me femijet ne yacht

846
0

Brad Pitt dhe Angelina Jolie duket se po kalojne nje fundjave te mrekullueshme me femijet e tyre.

Vete aktori ka publikuar disa foto teksa po hypnin ne nje yacht dhe ku duket se Angelina eshte teper e lumtur teksa kujdeset per femijet.

[portfolio_slideshow id=12195]

Previous articleKompleksi “Jon”, gati per tu shperthyer tritoli (Video)
Next articleShembet pjeserisht “Kompleksi Jon”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here