Home ShowBiz Bleona shprehet: Une jam Madona shqiptare

Bleona shprehet: Une jam Madona shqiptare

436
0

148534Bleona Qereti e cilësuar si Madona shqiptare, ka shpërndarë një biografi në rrjetin social Facebook, menjëherë pas lançimit të projektit të saj të fundit.

Ja se çfarë shkruhet në mesazhin në fjalë: “E cilësuar si Madona shqiptare në vendin e saj të lindjes, Bleona Qereti ka qënë një superstar në Europën Lindore. Për më shumë se një dekadë me më shumë se tetë albume. Ajo e filloi karrierën e saj në moshën 5 vjeçare tek “Shtëpia e Pionerit”, një emision televiziv shqiptar i ngjashëm me “The Mickey Mouse Club”. Në adoleshencën e saj të hershme, ajo kishte profilin e një artisti të madh, duke performuar në shume qytete për presidentë, mbretër dhe miliarderë. Relativisht e panjohur në Amerikë, kjo divë rebele është gati për tu bërë superstar”.

Kjo në fakt është shuplaka e radhës dhënë kundrejt të gjithë ndjekësve të cilët e kanë ofenduar dhe lidhur me faktin që nuk shkruan shqip.

Previous articleISIS ngre flamurin afer kufirit me Turqine, NATO gati per lufte
Next articleÇfarë mendon kryeministri për rrahjen në Kuvend

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here